×
shop

قوانین و شرایط استفاده از FastQuiz


🔸بازدیدکننده ها و همین طور کاربران این بازی، با ثبت نام و همین طور بازدید از آن موافقت خود را با قوانین مرتبط با هر سطح و بخش اعلام می کنند و این موافقت برای ثبت نام کنندگان اجباری است. هم چنین سایت فست کوییز، مسئولیتی در قبال زیان ها و یا خساراتی که از ناشی از عمل نکردن به قوانین بازی است، ندارد.

ثبت نام

🔸هر کاربر می تواند فقط و فقط یک عضویت در سایت داشته باشد. اطلاعات مرتبط به بازی کاربران به طور کامل ثبت و بررسی می شود و در صورت تخطی کاربر و ساخت دو یا تعداد بیشتری عضو از طریق یک کاربر، کلیه ی عضویت های مرتبط با آن کاربر لغو می شوند.

حریم شخصی

🔸 شماره ، آدرس و اطلاعات کاربران به نمایش عمومی گذاشته نمی شود.
🔸 اطلاعات ثبت شده ی کاربران فقط در بازی و موارد وابسته به آن مورد استفاده قرار می گیرد، در بازی محفوظ بوده و به غیر واگذار یا ارایه نمی شود.
🔸 ثبت نام با شماره و یا اطلاعات فردی دیگر خلاف قوانین است و در صورت اثبات تعلق شماره و اطلاعات به فرد حقیقی دیگر، سایت می تواند عضویت کاربر خاطی را لغو کند.

قوانین چت روم

🔸 هر گونه توهین، تهمت و بیان مطالب مخالف قوانین و عرف ایران در هر کجای بازی، سایت ها و بخش های زیرمجموعه ی آن تخلف محسوب شده و بر اساس میزان انحراف از قوانین، سایت آزادانه با فرد خاطی برخورد خواهد کرد.
🔸هرگونه تبلیغ شامل تبلیغات سیاسی، تبلیغ سایر سایت ها و شخصیت ها و... تخلف محسوب می شود.
🔸قراردادن عکس های مغایر قوانین و عرف حاکم ایران و یا با مضامین سیاسی، دینی و یا قراردهی عکس شخصیت های حقیقی بدون اجازه ی آن ها خلاف قوانین محسوب می شود.

قوانین مرتبط با خرید از فروشگاه

🔸سوالات خریداری شده، به هیچ عنوان پس گرفته نمی شود و وجه واریزی قابل عودت نیست.
🔸قبل از واریز وجه، حتما از رضایت صاحب وجه و یا کارت بانکی اطمینان حاصل نمایید.
🔸در صورت برداشت غیر قانونی و یا بدون اجازه از حساب فردی و واریز وجه به حساب بازی، فست کوییز تمامی همکاری های لازم را با پلیس ایران به عمل خواهد آورد.

قوانین مرتبط با جوایز و برنده ها

🔸برندگان جوایز تمامی کمپین های بازی، باید طی حداکثر 3 روز تقویمی از زمان برنده شدن، مشخصات کامل خود را با همان ایمیل اکانت بازی، به info@fastquiz.ir ارسال نمایند.
🔸 عدم ارسال به موقع اطلاعات شخصی به ایمیل، بیانگر انصراف فرد برنده از جایزه خواهد بود.
🔸 در حین برگزاری کمپین، مدیریت بازی می تواند در صورت تشخیص تخلف از قوانین، امتیاز کمپین کاربر را صفر نماید.
🔸 پس از اتمام کمپین جایزه، در صورت تایید صحت عملکرد و عدم تخلف فرد برنده در طی زمان کمپین توسط پشتیبانی بازی و تیم مدیریت، جایزه به وی تعلق خواهد گرفت.
🔸 در صورت تخلف فرد در طی زمان کمپین جایزه (هر گونه تخطی از قوانین بازی و یا کمپین) جایزه به وی تعلق نخواهد گرفت و آن جایزه در دوره های دیگر جوایز و سایر کمپین ها به سایر کاربران به صلاحدید مدیریت بازی اهدا خواهد شد.
🔸 واریز جوایز نقدی حداکثر تا 3 روز کاری پس از وصول اطلاعات کامل امکان پذیر خواهد بود.